Επιτροπές στο Δήμο Ακτίου-Βόνιτσας

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΙΔΙΟΤΗΤΑ
01
Κολοβός Δημήτριος
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων Γυμνασίου-Λυκείου Παλαίρου
02
Ντόβα Μαρία
εκπρόσωπος Εμπορικού Επιμελητηρίου
03
Χαλιμούδρας Ανδρέας
εκπρόσωπος Εμπορικού Συλλόγου Βόνιτσας
04
Ντίνου Στέλιος
εκπρόσωπος Συλλόγου «Αμφικτιονία των Ακαρνάνων»
05
Κυρίκος Δημήτριος
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Βόνιτσας
06
Λαγού Παρασκευή
εκπρόσωπος Συλλόγου Γυναικών Βόνιτσας
07
Καλογιάννης Νικόλαος
εκπρόσωπος Αγροτικού Συνεταιρισμού Κατούνας
08
Καρλέσης Δημήτριος
εκπρόσωπος Συλλόγου Αλιέων Παλαίρου
09
Μπαλατσούρας Απόστολος
εκπρόσωπος Σκακιστικού Ομίλου Παλαίρου
10
Μπίτσης Βασίλειος
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου «ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΘΕΟΤΟΚΟΣ»
11
Κουτιβή Παρθενία
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Κατούνας
12
Τσαβαλά Γεωργία
εκπρόσωπος μη κερδοσκοπικής Οργάνωσης «Γέφυρες του Κόσμου»
13
Σκλεπούνης Δημήτριος
εκπρόσωπος Κυνηγετικού Συλλόγου Βόνιτσας
14
Βασιλάκου Μαρία
εκπρόσωπος Ναυταθλητικού Ομίλου Βόνιτσας
15
Μπαϊλης Γεώργιος
εκπρόσωπος Ιππικού Ομίλου Βόνιτσας
16
Τσακάλης Απόστολος
εκπρόσωπος Αθλητικού Ομίλου Παλαίρου
17
Παξινός Ιωάννης
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου Πλαγιάς
18
Τρέζος Ανέστης
εκπρόσωπος Αθλητικού Συλλόγου Ακτίου
19
Καραϊσκος Ευθύμιος
εκπρόσωπος Συλλόγου Πολυτέκνων Κατούνας
20
Κολίδας Βασίλειος
εκπρόσωπος Αθλητικού Ομίλου Μεδεώνος
21
Σακκά Γεωργία
εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Γυμνασίου Κατούνας
22
Κόμητα-Κούρτη Σπυριδούλα
εκπρόσωπος Εμπορικού Συλλόγου Βόνιτσας
23
Κοτσάκης Κων/νος
εκπρόσωπος Ξενοδόχων Παλαίρου
24
Κουτσούμπας Δημήτριος
εκπρόσωπος Αλιέων Βόνιτσας
25
Νάκου Κων/να
εκπρόσωπος Εμπορικού Συλλόγου Κατούνας
26
Φερεντίνου Σταυρούλα
εκπρόσωπος Συλλόγου Γυναικών Παλαίρου
27
Παύλου Κων/νος
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου Τρύφου
28
Καλογιάννης Παναγιώτης
εκπρόσωπος Αγροτικού Συλλόγου Κατούνας
29
Τσιλιμάντος Δημήτριος
εκπρόσωπος Πολιτιστικού Συλλόγου Κομπωτής
30
Μυλωνίδης Ευθύμιος
εκπρόσωπος Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Βόνιτσας
31
Σολδάτος Χρήστος
εκπρόσωπος Γραφείου Τουρισμού Παλαίρου
32
Χαντάκιας Ευστάθιος
εκπρόσωπος Κυνηγετικού Συλλόγου Βόνιτσας
33
Γεροκωστόπουλος Χρήστος
εκπρόσωπος Συλλόγου Οινοπαραγωγών Παλαίρου
34
Κουδούνας Ευάγγελος
μέλος Ιππικού Ομίλου Κατούνας
35
Βρακατσέλη Χριστίνα
εκπρόσωπος Φιλαρμονικής Βόνιτσας
36
Στραβοκέφαλος Χρήστος
εκπρόσωπος Αθλητικού Ομίλου Μεδεώνος
37
Δρίβας Κων/νος
ΔΗΜΟΤΗΣ
38
Λίτσος Ευάγγελος
ΔΗΜΟΤΗΣ
39
Μακρή Ειρήνη
ΔΗΜΟΤΗΣ
40
Φερεντίνου-Μαντζάνα Κων/να
ΔΗΜΟΤΗΣ
41
Μασούρα Σοφία
ΔΗΜΟΤΗΣ
42
Νιάφας Σπυρίδων
ΔΗΜΟΤΗΣ
43
Ντόβα Περσεφόνη
ΔΗΜΟΤΗΣ
44
Παππάς Βασίλειος
ΔΗΜΟΤΗΣ
45
Πάτσης Σταύρος
ΔΗΜΟΤΗΣ
46
Πετρόπουλος Χρήστος
ΔΗΜΟΤΗΣ
47
Τριαντακωνσταντής Κων/νος
ΔΗΜΟΤΗΣ
48
Μαζαράκης Θεόδωρος
ΔΗΜΟΤΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Α/ΑΙΔΙΟΤΗΤΑΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ
01
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΣΩΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
02
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ
ΠΑΛΟΥΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
ΓΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ
03
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
04
ΤΣΑΒΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
05
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ
ΚΥΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
06
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΤΑΞΕΩΝ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΟΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ
07
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΤΑΞΕΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΙΔΙΟΤΗΤΑ
01
Αποστολάκης Γεώργιος-Θε
Δήμαρχος Ακτίου-Βόνιτσας /Πρόεδρος
02
Στούπας Θεόδωρος
Αντιδήμαρχος Ακτίου-Βόνιτσας και Αναπληρωτής Δήμαρχος /Μέλος
03
Σώζος Βασίλειος
Αντιδήμαρχος Ακτίου-Βόνιτσας /Μέλος
04
Πάντας Νικόλαος
Αντιδήμαρχος Ακτίου-Βόνιτσας /Μέλος
05
Τσακάλης Νικόλαος
Αντιδήμαρχος Ακτίου-Βόνιτσας /Μέλος

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
Πάντας Νικόλαος Πρόεδρος
02
Προδρομίτης Σωτήριος
03
Ασπρογέρακας Νικόλαος
04
Κατσαμπίρης Γεώργιος
05
Τζεφριός Βασίλειος
06
Γούδας Μιχαήλ
07
Γεροκωστόπουλος Κων/νος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
Στούπας Θεόδωρος
02
Φραδέλος Κων/νος
03
Τραυλός Σωτήριος
04
Καραμάνης Θωμάς
05
Μπουμπούλη-Φραγκογιάννη Αφροδίτη

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
Αποστολάκης Γεώργιος-Θεόδωρος Πρόεδρος
02
Ασπρογέρακας Νικόλαος
03
Πάντας Νικόλαος
04
Στούπας Θεόδωρος
05
Σώζος Βασίλειος
06
Κασόλας Αθανάσιος
07
Λιάπης Νικόλαος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
Τζεφριός Βασίλειος
02
Φραδέλος Κων/νος
03
Γούδας Μιχαήλ
04
Τραυλός Σωτήριος
05
Σαλοδημήτρης Παναγιώτης

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΙΔΙΟΤΗΤΑ
01
Μπαλατσούρας Κων/νος
02
Προδρομίτης Σωτήριος
03
Τραυλός Σωτήριος
04
Μπουμπούλη-Φραγκογιάννη Αφροδίτη
05
Σαλοδημήτρης Παναγιώτης
06
Χαραλάμπους Δημήτριος
07
Συγκούνας Παναγιώτης
ΣΥΝΘΕΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
01
Πανταζή Παναγιώτα
02
Φραδέλος Κων/νος